Neodom Dom Sprzedaż Wtórny Zespół Dworsko - Parkowy z 1,42 h działką w Krakowie
KRA-DS-3355

Zespół Dworsko - Parkowy z 1,42 h działką w Krakowie

Kraków, Swoszowice
4 300 000 PLN
7 166 PLN/m2
1/14

Szczegóły oferty

4 300 000 PLN
(7 166 PLN/m2)
Powierzchnia:
600 m2
7 pokoi

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż Zespół Dworsko-Parkowy na Południu Krakowa, wpisany w rejestr zabytków. W jego skład wchodzą zabudowania o powierzchni całkowitej ok. 600 m2, powierzchnia zabudowy 200 m2, (użytkowej 162 m2)
Położony jest na ogromnej działce o powierzchni 1,42 hektara.

Pomieszczenia w budynku:
Przyziemie:

Parter:

Poddasze - częściowo użytkowe:

Na działce znajdują się:

Stan zagospodarowania: - od strony ulicy w części południowo-wschodniej: sad (jabłonie, śliwy, poziomki) - w części środkowej: utwardzana droga dojazdowa do dworku - w części północno-zachodniej: Park - tereny zieleni, zadrzewienia (liściaste, iglaste, owocowe), ścieżki spacerowe - teren częściowo ogrodzony siatką rozpartą na słupkach, brama wjazdowa wykonana z metalu, wykończona drewnem, od strony północnej – ogrodzenie z siatki należące do sąsiadów. Konfiguracja terenu: nieregularna, pochylenie terenu w różnych kierunkach.

Dom ogrzewany jest za pomocą własnego pieca gazowego, dogrzewany może być piecem na drewno. Woda miejska, na działce szambo.

Bardzo blisko tej wyjątkowej nieruchomości leży uzdrowisko w Swoszowicach. Idealne miejsce na niezwykły, uroczy hotel albo prawdziwą rezydencję z potężnym ogrodem. Możliwości są ograniczone tylko wyobraźnią. Gwarantujemy, że wizyta na tej nieruchomości odciśnie na Państwu swoje piętno - to może być najpiękniejsze miejsce, jakie Państwo do tej pory w życiu widzieli w Krakowie. POLECAM!

OPIS TECHNICZNY:

Sąsiedztwo: posesje z prywatnymi domami jednorodzinnymi, Dostępność komunikacji miejskiej: dobra - 200 m do najbliższego przystanku MPK.

Uzbrojenie terenu: - sieć elektryczna - sieć wodociągowa - sieć gazowa - sieć telekomunikacyjna Inne Obiekty: - zabytkowy kamienny basen wraz z kamienną zjeżdżalnią – do generalnego remontu - garaż wolnostojący - boisko - dawniej kort tenisowy.

Działka objęta obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, 67ar-ozn.MN(D)-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, rezydencjonalnej, znajdującej się w gminnej ewidencji zabytków, 75 ar-ozn.ZP(P) tereny o wydzielonej prywatnej zieleni parkowej.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Każde biuro nieruchomości działające pod marką neodom® jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Szczegóły oferty

4 300 000 PLN
(7 166 PLN/m2)
Powierzchnia:
600 m2
7 pokoi

Detale oferty

Rodzaj domu wolnostojący, dworek, rezydencja
Rok budowy 1920
Pokrycie dachu blacha
Okna stare drewniane
Ilość pokoi 7 pokoi
Gaz tak
Woda tak
Kształt działki trapez
Ukształtowanie działki falista
Ogrodzenie działki siatka
Balkon brak
Taras jest
Garaż wolnostojący
Otoczenie domy jednorodzinne
Komunikacja miejska autobus
Dojazd asfalt

Uzyskaj pomoc
w finansowaniu.

Dowiedz się więcej
Zadzwoń Napisz wiadomość
neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję