Neodom Lokal Sprzedaż Wtórny Dobrze prosperująca grota solno - jodowa, lokal + wyposażenie
KRA-LS-3080

Dobrze prosperująca grota solno - jodowa, lokal + wyposażenie

Kraków, Podgórze, Wielicka
1 000 000 PLN
15 873 PLN/m2
1/14

Szczegóły oferty

1 000 000 PLN
(15 873 PLN/m2)
Powierzchnia:
63 m2

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż dobrze prosperującą firmę z lokalem o powierzchni 63 m2, zlokalizowaną w Podgórzu przy ul. Wielickiej.

Jest to jedyna w Krakowie Grota Solno-Jodowa Galos. Firma dochodowa, dobry marketing, sprzęt, wyposażenie w cenie.

Lokal składa się z:

Lokal ma dwa wejścia.

Istnieje opcja wynajmu za 7 000 zł/m-c netto.

Firma prowadzi programy terapii dla firm,szkół,przedszkoli i klientów indywidualnych. 1 terapia ok 45 min w grocie Galos to tak jak 3 dni spacerów plażą nad morzem. Tylko Grota Solno-Jodowa Galos jest najnowszą i opatentowaną metodą zastosowania naturalnych kryształów soli morskich, zawierających niezbędne mikro i makro elementy(jod,potas,selen,magnez) potrzebne do stworzenia unikalnego klimatu. Powietrze w grocie nasycone jest jodem, żelazem, magnezem, potasem, selenem o stężeniu kilkakrotnie większym niż nad morzem, co wspomaga leczenie:

Duże zainteresowanie programami radzenia sobie z tzw.stresem cywilizacyjnym u pracowników. Grota jest znakomitym miejscem do organizacji firmowych spotkań, szkoleń, narad, debat, czy "burz mózgów" itp.,które oprócz oryginalności mają istotny wydźwięk prozdrowotny. Terapia powtarzana cyklicznie, nie tylko podnosi odporność na infekcje i alergie, ale korzystnie wpływa na poprawę koncentracji, obniżenie wpływu stanów stresowych i depresyjnych, a także w widoczny sposób wyzwala kreatywność i zaangażowanie pracownika.

Lokal posiada spółdzielcze- własnościowe prawo do lokalu. Podana cena netto.

Zapraszamy na prezentację.

Lokalizacja

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Każde biuro nieruchomości działające pod marką neodom® jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Szczegóły oferty

1 000 000 PLN
(15 873 PLN/m2)
Powierzchnia:
63 m2

Detale oferty

Przeznaczenie usługowy
Piętro Parter
Wysokość pomieszczeń 3,5000 m
Ilość pomieszczeń socjalnych 2
Pow. pom. socjalnych 3 m2
Pow. pom. sanitarnych 3 m2
Rok budowy 1998
Komunikacja miejska autobus, bus, tramwaj
Dojazd asfalt

Uzyskaj pomoc
w finansowaniu.

Dowiedz się więcej

Może zainteresujesz się

Zadzwoń Napisz wiadomość
neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję