WA1-GS-1582

Dzialka

Warszawa, Włochy, Krakowiaków
6 500 000 PLN
970 PLN/m2
1/3

Szczegóły oferty

6 500 000 PLN
( 970 PLN/m2)
Powierzchnia:
6700 m2
Kształt:
prostokąt
Ogrodzenie: brak

Opis oferty

Rejon ulicy Krakowiaków. Działka rolna o powierzchni 67ar w kształcie równoległoboku o długości boków po około 170m i szerokości przy drodze z obu końców działki po około 38m. Działka nieogrodzona, przy drodze z płyt betonowych. Media - prąd, gaz i wodociąg w ulicy, kanalizacja w fazie projektowania. Teren równy, płaski, porośnięty trawą i rzadkimi krzewami. W otoczeniu działki zabudowa magazynowo-biurowa oraz wolne działki budowlane. Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu przewiduje w tym rejonie przeznaczenie gruntów pod zabudowę magazynowo-biurową z częścią mieszkalną. Powierzchnia zabudowy nie większa niż 50% powierzchni działki, wysokość budynków nie większa niż 11m. Nieruchomość położona kilka kilometrów od centrum miasta, nieopodal jednej z głównych tras wylotowych z Warszawy. Dodatkowo do kupienia taka sama działka sąsiednia.

Lokalizacja

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Każde biuro nieruchomości działające pod marką neodom® jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Szczegóły oferty

6 500 000 PLN
( 970 PLN/m2)
Powierzchnia:
6700 m2
Kształt:
prostokąt
Ogrodzenie: brak

Detale oferty

Warunki zabudowy WZ
Kształt działki prostokąt
Ukształtowanie działki płaska
Ogrodzenie działki brak

Uzyskaj pomoc
w finansowaniu.

Dowiedz się więcej

Może zainteresujesz się

Zadzwoń Napisz wiadomość
neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję