nieruchomości, których szukacie.

Oferty wyróżnione

Agencja Nieruchomości Żary - Immobilienagentur

Unsere Makler sprechen Deutsch!. Rynek nieruchomości w Żarach szybko się rozwija. Ty też chcesz sprzedać, wynająć albo kupić nieruchomość w okolicach Żar? Biuro nieruchomości neodom® to miejsce dla Ciebie. Nasi najlepsi agenci znajdą Twoje idealne mieszkanie za Ciebie – nie musisz zajmować się wszystkim na własną rękę. Pomożemy Ci kupić wymarzony dom wolnostojący lub własne mieszkanie. Szybko i korzystnie wspomożemy sprzedaż działki albo lokalu w Żarach.

neodom® to Twój zaufany partner nieruchomości. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 517 265 456 / 515 761 377 lub napisz zary@neodom.pl! Dołącz do grona naszych partnerów biznesowych. MÓWIMY PO NIEMIECKU - Wir sprechen Deutsch.

Wybierz sprawdzone biuro nieruchomości w Żarach

Najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności są zadowoleni Klienci. A w Żarach zadowolonych Klientów neodom® nie brakuje! Szukasz mieszkania lub domu w Żarach? Sprawdź nasze oferty mieszkań, domów, lokali i działek do sprzedaży i kupna w okolicy Żar.

Nasz zespół zajmie się dla Ciebie procesem kupna/sprzedaży nieruchomości od A do Z – od ogłoszenia aż po finalizację transakcji z klientem. W neodom® jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, bo wiemy, że wymarzone mieszkanie nie będzie czekać wiecznie. Zadzwoń lub odwiedź nas w biurze – ul. Kościelna 1/2, 68-200 Żary.

Krok po kroku do Twojej wymarzonej nieruchomości

Szukasz nieruchomości w Żarach – i co dalej? W biurze nieruchomości neodom® krok po kroku pomożemy Ci przejść przez trudną procedurę zakupu albo sprzedaży nieruchomości.

  1. Wybierz rodzaj obiektu – rodzaj działki lub mieszkanie/dom/lokal.
  2. Wybierz typ oferty – sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
  3. Sprawdź w ofercie dokładną lokalizację, jaka Cię interesuje.

Poznaj bliżej wybraną ofertę. Sprawdź szczegóły, takie jak liczba pokoi, rok budowy, dokładna lokalizacja, cena, powierzchnia, piętro i inne. Znajdź swój wymarzony nowy dom lub mieszkanie w Żarach z biurem nieruchomości neodom®!

neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję