Neodom Blog Aktualności 10% rabatu dla klientów NEODOM na zakup podłogi, drzwi i paneli

Dzięki specjalnej karcie rabatowej uzyskacie Państwo 10% RABAT na asortyment firmy BEL-POL (podłogi, drzwi i panele). Misją firmy BEL - POL jest zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.

BEL -POL nie tylko doradzi wybór optymalnego rozwiązania ale również dysponuje autoryzowanymi zespołami montażowymi. Oferują m.in. bezpłatne przeglądy gwarancyjne po upływie roku od zakupu produktu. O szczegóły możecie Państwo pytać w salonach firmowych na terenie Krakowa (i nie tylko).

  • TYLKO 8 % VAT w przypadku zakupu drzwi i podłóg z montażem

Firma BEL - POL istnieje na rynku od ponad 25 lat i jest największą specjalistyczną siecią sprzedaży drzwi i podłóg. W 2020 roku uzyskała NAGRODĘ SATYSFAKCJI KLIENTA, 95,2 % klientów poleca sklepy BEL - POL.

Zapraszamy naszych klientów po odbiór karty rabatowej przygotowanej specjalnie dla NEODOM nieruchomości.

Zobacz koniecznie

neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję