Neodom Blog Aktualności Konkurs dla dzieci MÓJ WYMARZONY DOM

Konkurs MÓJ WYMARZONY DOM

W maju br. zakończył się konkurs plastyczny zorganizowany we współpracy z Centrum Młodzieży im dr. H. Jordana. Chcieliśmy dowiedzieć się o czym marzą najmłodsi – czy wolą mały domek na przedmieściach, chatkę w lesie, czy może willę z widokiem na morze? Dobrze jest zorientować się w sytuacji i mieć na uwadze oczekiwania przyszłych klientów ;)

Ze względu na okoliczności związane z pandemią, konkurs został przeprowadzony w formie on-line. Otrzymaliśmy aż 100 zdjęć różnych prac.  

Jury miało trudne zadanie. W swojej ocenie kierowało się takimi kryteriami jak: dokładność, staranność wykonania, zastosowana technika, pomysł (np. prace przestrzenne lub prace malarskie, które czasem nie były łatwe do zrobienia z powodu dużej ilości małych szczegółów), dobór kolorystyki,  kompozycja.

Największe wrażenie zrobiły jednak  prace „architektoniczne”- rysowane w przekrojach, bo to nie jest wcale takie proste poradzić sobie z wyobraźnią przestrzenną i perspektywą!

Ostatecznie wyłoniono zwycięzców:  przyznano 4 nagrody główne oraz 20 wyróżnień. Konkurs pokazał, że dzieci mają wielką fantazję. Życzymy im, aby ich mieszkaniowe (i nie tylko)  marzenia się spełniły!

Zobacz koniecznie

neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję