Neodom Blog Aktualności Współpraca z Agencjami Nieruchomości ...

Ile wynosi wynagrodzenie agencji nieruchomości? To częste pytanie jakie zadają klienci nie tylko naszego biura nieruchomości w Krakowie. Średnie stawki rynkowe w Krakowie (i dużych miastach) oscylują pomiędzy 2% - 3% brutto wartości sprzedaży nieruchomości oraz jednego czynszu najmu lub połowy czynszu najmu w przypadku wynajmów mieszkań, domów lub lokali użytkowych (takich jak biura, sklepy, magazyny, hale produkcyjne itp).

  • u nas prowizję ustalamy zawsze indywidualnie
  • oferujemy m.in. profesjonalną sesję fotograficzną i wykonujemy spacery wirtualne
  • hybrydowy marketing

NEODOM zawsze indywidualnie określa wysokość wynagrodzenia. Nic nie płacisz aż do momentu finalizacji transakcji. Wszystkie koszty związane m.in. z reklamą i marketingiem nieruchomości bierzemy na siebie.

  • oferujemy bezpłatne konsultacje dotyczące wyceny Twojej nieruchomości oraz strategii sprzedaży,
  • nasze umowy pośrednictwa są proste i nie zawierają żadnych klauzul niedozwolonych,
  • płacisz tylko za efekt.

Zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferujemy pełną obsługę prawną, notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Wieloletnie doświadczenie (na krakowskim rynku nieruchomości działamy od 2004 roku) zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym (nasi pośrednicy pracowali również w zagranicznych biurach nieruchomości), pozwoliło nam wypracować metodę pracy opartą na praktycznych rozwiązaniach stosowanych przez agentów nieruchomości.

  • CELEM AGENCJI NIERUCHOMOŚCI NEODOM JEST: BYCIE POLECANĄ AGENCJĄ NIERUCHOMOŚCI

Znajomość rynku nieruchomości i wysoka jakość usług oferowanych przez firmę NEODOM, daje naszym klientom gwarancje dobrego wyboru i jest najlepszą wizytówką naszej firmy.  Jako profesjonaliści wiemy, że zaufanie klientów można zdobyć jedynie poprzez ofertę usług najwyższej jakości.

  • NASZĄ MISJĄ JEST: ZMIANA WIZERUNKU POŚREDNIKA W OCZACH KLIENTÓW 

Każdy oddział (biuro) Agencji Nieruchomości NEODOM jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Zobacz koniecznie

neodom® używa na tej witrynie plików cookie i podobnych rozwiązań technologicznych do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony oraz spamem. Dowiedz się więcej.
Akceptuję